Marpel - tvrorba webových stránek, webdesign

Nabídka

Kompletní webová prezentace

Potřebujete vytvořit čistě novou prezentaci či předělat tu stávající? Pak jsme tu pro Vás. Nabízíme Vás kompletní webovou prezentaci postavenou na systému Drupal. Nejprve si však prohlédněte naše reference. Hotovo? Jestliže jste s našimi referencemi spokojeni, pak nás nezbývá nic jiného než kontaktovat. Více o budoucím postupu si povíme spolu.

Zrychlení Drupalu

Máte již instalaci Drupalu, se kterou si nevíte rady? Poradíme Vám jak jí zrychlit a naučíme Vás Drupal dokonale ovládat.

Naprogramování modulu pro Drupal

Pokud jste nenašli vyhovující modul, jsme schodpni Vám jej vytvořit přesně namíru.

Grafický návrh

Jste rozhodnuti, že si svou prezentaci vytvoříte sami a jediné, co Vám chybí, je grafický návrh? Určitě i to je možné. S grafickou stránkou webu Vám také rádi pomůžeme. Pakliže bude chtít, můžeme Vám nabídnout i nakódování této šablony.

Kódování návrhu

Jestliže máte vytvořený grafický návrh a hledáte-li někoho, kdo by Vám jej nakódoval do podoby webové stránky, vyzkoušejte naše webové studio Marpel. Všichni lidé na stolních počítačích, pda zařízeních či snad hlasových čtečkách mají právo na přístupné stránky. Mimo jiné dbáme na standardy organizace W3.org.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Rádi byste zvýšili návštěvnost svých stránek, dali o sobě vědět? Provedeme analýzu webové prezentace, podíváme se, jak si stojíte, navrhneme změny a po odsouhlasení je realizujeme.

Mám zájem...

Jestliže byste chtěli využít služeb našeho studia, kontaktujte nás prosím. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

Menu

© 2008 Marpel

Mapa webu, Nahroru ↑